+38(044)-383-91-06

Дiти чекають на Вашу допомогу!

Жахливi новини...такого ми не чекали...

  • Жахливi новини...такого ми не чекали...

    Наш сайт проiснував майже 4 роки. За цей час завдяки йому ми допомогли бiльше нiж 100 хлопчикам та дiвчаткам, якi потребували допомоги. Наш iнтернет-помiчник тримає сотнi iсторiй, з хеппi ендом та, нажаль, iнодi з сумним кiнцем, тисячi фотокарток, файлiв, ссилок, гiгабайти iнформації. На жаль, наш помiчник вже не може добре працювати. I ми прийняли рiшення, що нам потрiбен новий, сучасний, потужний помiчник добрих справ. Ми з кiнця минулого року шукали майстрiв, хто допоможе нам у цiй нелегкiй справi. Тому що ми хотiли зробити потужний iнтернет-проект. Ми довго шукали, довго сумнiвались... I було вибрано столичну it-компанiю, яка пообiцяла зробити потжний iнтернет-проект для допомоги нашим подопiчним, з сучасною системою iнтернет-платежiв, на трьох мовах, що повинно було розширити простiр для отримання допомоги нашим хлопчикам та дiвчатам, якi так цього потребують.За цей маштабний проект нам озвучили вартiсть 3000 доларiв. Керiвник Фонду довго вагалась. Але обiцянкi були такi многообiцячi, що Олена Вiкторiвна вирiшила погодитись з умовами киї вськиз спецiалiстiв. Декiлька разiв очiльниця Фонду приї зджала до Киє ва, щоб обговорити всi деталi проекту, були пiдписанi Договора на виготовлення сайту, були пiдготовленi письмове описання нового сайту, керiвник Фонду оплатила завдаток у розмiрi 1500 доларiв. I

    I виявилось те, що нiхто нiколи не мiг передбачити! Поважна Київська компанiя з тисячами позитивних вiдгукiв - компанiя "Geniuse Marketing", з рекламою по всьому iнтернетi та фейсбуцi, з великим офiсом у центрi Киє ва - вул. Паньковська 14 з мiльйонером очiльником - Олесь Тiмофєєв... виявились звичайними шахраями, якi не виконали проект та не повернули кошти!
    Нехай Вам людська зневага буде покоранням! На Вашому сумлiннi життя та здоров'я дiтей, яких Ви залишили без допомоги Фонда!